• Cmimi më i mirë vetëm në këtë faqe!
SAVE & REZERVONI
Të rritur
Fëmijë
Vlerësimet e vizitorëve
 • Vlerësimet e yjeve të siguruara nga Vizitorë të Verifikuar të agoda & booking.com
 • 9.8 mesatare bazuar në 369 Komente.


 • Pastërtia
  9.4 nga 10
 • 9.4
 • Lehtësira
  9.1 nga 10
 • 9.1
 • Vendndodhja
  9.7 nga 10
 • 9.7
 • Shërbimet
  9.4 nga 10
 • 9.4
 • Vlera
  8.0 nga 10
 • 8.0

  Mire se erdhet ne Marina Bay Luxury Resort & Spa Vlorë

  Marina Bay Luxury Resort & Spa ka shërbime të ndryshme brenda pronës, si një bar, një kopsht dhe një tarracë. Marina Bay Luxury Resort & Spa ka recepsion 24 orë në 24, transport në aeroport, shërbim në dhomë dhe WiFi falas në të gjithë pronën. Vizitorët në hotel mund të shijojnë një mëngjes kontinental ose bufe. Vizitorët e kanë vlerësuar vendndodhjen të shkëlqyer, Marina Bay Luxury Resort & Spa është 15-minuta në këmbë nga Coco Bongo Beach, ndërsa nga Sunny Beach është 1,5 km larg.

  Marina Bay Luxury Resort & Spa
  Marina Bay Luxury Resort & Spa
  Marina Bay Luxury Resort & Spa

  Trust You Verified

  Shikoni disa lloje të dhomave Marina Bay Luxury Resort & Spa Vlorë

  Shikoni dhomat tona, ose shkoni në faqen e prenotimeve duke klikuar butonin e majtë "Shiko Cmimet"

  Komente

  Bazuar në vlerësimet e TripAdvisor

  Informacione për hotelin

  Pyetjet e bëra më shpesh

  Në cfare ore bëhet check-in and check-out në Marina Bay Luxury Resort & Spa Vlorë?

  Check-in është from: 13:00 - until: 00:00.
  Check-out është from: 07:00 - until: 11:00.

  A është përfshirë në çmim mëngjesi?

  Po, mëngjesi është i përfshirë në çmim.

  Cilat janë shërbimet/aktivitetet kryesore në Marina Bay Luxury Resort & Spa Vlorë?

  Marina Bay Luxury Resort & Spa Vlorë ofron aktivitetet/shërbimet e mëposhtme (tarifa mund të aplikohen):


  • Kondicioner
  • Transport në aeroport
  • Bar
  • Plazh
  • Dhoma për familje
  • Wi-Fi falas
  • Pishinë në natyrë
  • Parkimi i përfshirë
  • Restorant

  Cfarë lloj dhome mund të rezervoj në Marina Bay Luxury Resort & Spa Vlorë?

  Opsionet e dhomës në Marina Bay Luxury Resort & Spa Vlorë përfshijnë:

  • Deluxe Family Suite
  • Deluxe Suite
  • Family Junior Suite
  • Family Suite
  • Junior Suite
  • Suite